پاسخ شرکت دل به لپ تاپ های بد بوپاسخ شرکت دل به ماجرای لپ تاپ های بدبو!

شرکت دل ماه ها است که با یک مشکل دردسر ساز در فروم کاربرانش و دیگر فروم های اینترنتی روبرو است. اینکه همه آنها از بوی بد و بسیار تند تولید شده توسط لپ تاپ Latitude E6430u این شرکت شاکی هستند. اما اکنون به نظر می رسد مساله حل شده است.

 
زیرا دل می گوید این بو «به دلیل یکی از فرآیندهای تولید کارخانه ایجاد می شده که اکنون تغییر یافته است» و همچنین «این رایحه تند هیچ ارتباطی با آلودگی های بیولوژیکی و زیستی نداشته است.»
 
البته این شرکت ماه ها است که با شکایت و پافشاری کاربرانی روبرو است که از این بو شاکی هستند و با اطمینان «از مونتاژ لپ تاپ های شان در نزدیکی قفس های نگهداری گربه ها» می گویند!
 
به گفته دل «این بو مطمئنا از فضولات گربه یا هیچ نوعی از مواد زیستی دیگر نیست. تمامی قطعات تست شده اند و ما ۱۰۰ درصد این موضوع را تایید می کنیم. این بو به دلیل یکی از فرآیندهای تولید ایجاد می شد که اکنون آن را تغییر داده ایم.» دل همچنین مدعی است که بخش مورد نظر تغییر یافته و مدل های جدید لپ تاپ اصلا چنین مشکلی ندارند.
 
کامنت های شکایت کاربران درباره E6430u از خرداد ماه شروع شد و پاسخ اولیه مرکز پشتیبانی مصرف کنندگان دل این بود که، به کاربران پیشنهاد می کرد کیبوردشان را باز کرده و کاملا تمیز کنند. در مرداد ماه دل از گروهی از کاربران درخواست کرد لپ تاپ های شان را برای بررسی بیشتر به شرکت تحویل دهند و پس از آن بود که مشخص شد این ایراد نشانه ای از «یک خطر بهداشتی» نیست و البته «دیگر بخشهای کامپیوتر یا فرآیند تولید هم تحت تاثیر این مورد قرار نگرفته اند
به نقل از نارنجی ».
 
دریافت فایل ضمیمه اول